Spoločnosť JM centrum sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb týkajúcich sa hliníkových a plastových okien, garážových brán, fasádnych systémov a v neposlednom rade tiež nakladacou technikou. Bola založená v roku 2005 a môže sa pýšiť širokou klientelou spokojných zákazníkov. Sme regionálnym zastúpením RI OKNA a vďaka tomu poskytujeme široké spekturum produktov ktoré uspokoja požiadavky a potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.


Okná a dvere

Plastové okná a dvere pre individuálne a kreatívne poňatie rodinného domu - to je rozdiel, ktorý nás stavia na popredné miesto, pretože dobre zvolené plastové okná a dvere môžu urobiť aj zo zdanlivo fádnej stavby jedinečú.  

Brány

Pre každú stavebnú situáciu Vašej garáže je možné nájsť vhodné riešenie garážovej brány. Na výber ponúkame garážové brány s pohonom pre stavebné riešenie každej garáže. Môžte si vybrať, ktorá garážová brána alebo garážové dvere najviac vyhovujú vašim požiadavkám. 

Nakladacia technika

Nakladacia technika sa používa ako inteligentné a spoľahlivé riešenie na vyrovnanie rozdielu medzi rôznymi výškami podláh nákladných automobilov. Ponúkame Vám kvalitné a inteligentné pristavovacie systémy pre modernú logistiku .

Fasádne systémy

Hliníkové konštrukcie ponúkajú plné využitie najvzácnejšíeho architektonického prvku: skla. Naše výrobky minimalizujú pohľadové plochy rámov a rastrovanie natoľko, že vytvárajú dojem jednoliatosti. Záruka kvality je skrytá v použití osvedčeného hliníkového systému značky PONZIO®.


Created by Matus / Website powered by Boostrap