Garážové brány

Priemyselné brány                            

Rolované brány

Protipožiarne brány

Garážové brány

V tejto kategórii nájdete riešenia, ktoré sú špecialitou našej firmy. Vďaka použitiu inovatívnych technológií a vysoko kvalitných komponentov, garážové brány sú trvanlivé a funkčné mnoho rokov. Ich pancier, rovnako ako kovania, duplicitne zostali z pozinkovaného oceľového plechu.

Skladajú sa z dvojstenných segmentov (hrúbka 40 mm), a sú vyplnené polyuretánovou penou, ktorá, vzhľadom na svoje zloženie, je úplne bezpečná pre životné prostredie. Vďaka tomu sú garážové brány veľmi stabilné a majú vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu, ktorá chráni vnútorný priestor pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov.

Varianty prelisov

Vďaka nízkej tepelnej priepustnosti (THP 40), ich môžete použiť aj vo vykurovaných budovách. Tichá prevádzka je výsledkom použitia guľkových ložiskových valcov. Tiež je možné pripojiť ďalšie prvky, ako sú napr. okná. Garážové brány sú k dispozícii v mnohých variantách rebrovania a farieb.

     

Farby a dekory

     

Zlatý dub

Orech

Mahagon

Dub močaristý

Winchester

Antracit

Biely

Hnedý

     

Termoizolácia

Tesnenie po celom obvode zabezpečuje vyrovnanie tepelných mostov. Naše dvere spĺňajú všetky požiadavky na výstavbu tepelnej izolácie - vrátane požiadaviek novej smernice.

Uk = 1,00 W / (m 2 · K)

Panelové tesnenie

Bočné tesnenie

Dolné tesnenie

Prekladové tesnenie

Created by Matus / Website powered by Boostrap